در این مقاله میخوانید...

میکاپ عربی

call cide
برای اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید
09101224308

در جهان میکاپ عربی را با رنگ های تند و تیره می شناسند، آرایش عربی و خلیجی شباهت زیادی به هم در تیره کردن چشم ها دارند. برای داشتن آرایش عربی زیبا باید به نوع چهره، حالت ابرو، رنگ چشم ها و فاصله چشم و ابرو توجه زیادی داشت تا مناسب ترین نوع میکاپ را برای صورت در نظر گرفت. آرایش عربی در انواع مختلفی اجرا میشود. آرایش عربی می تواند تیره و تند باشد، در سطح متوسط تیره باشد و یا ساده و ملایم باشد.

گالری نمونه کار های سی ده

ویژگی‌های اصیل و کلیدی آرایش عربی

در این قسمت برخی از ویژگی‌های اصیل و کلیدی آرایش عربی را به شما معرفی می‌کنیم:

  • چشم‌های برجسته: در آرایش عربی، تاکید بر چشم‌ها بسیار مهم است. هدف این سبک از میکاپ، جلوه بیشتر چشمها و حالت مسحور کننده دادن به نگاه است. سایه چشم‌های تیره و دودی، همراه با خط چشم ماهرانه، به همراه مژه مصنوعی، در این بخش بسیار حائز اهمیت هستند.
  • ابروهای مرتب و کادری: ابروها نقش مهمی در آرایش عربی دارند. ابروها در این مدل آرایش کاملا مرتب، پر و قوس برجسته داده میشوند.
  • چهره درخشان: از دیگر نکات مهم در آرایش عربی دستیابی به پوستی بی‌عیب و نقص و درخشان است. پایه و اساس این سبک آرایش یک چهره درخشان و یکنواخت می باشد.
  • لب‌های پررنگ: در آرایش عربی لب‌ها با خطوط دقیق برجسته می‌شوند و از رنگ‌های تند و پر حرارت برای آرایش آنها استفاده میشود. توجه به لب‌ها، تمرکز شدید روی چشم‌ها را تکمیل می‌کند و ظاهری متعادل و در عین حال تاثیرگذار را ایجاد می‌کند.

بیشتر بخوانید: بهترین سالن زیبایی تهران

آموزش میکاپ عربی

برای داشتن میکاپ عربی بی نقص و فریبنده به نکات زیر توجه داشته باشید:

  • قدم اول محو کردن تیرگی های دوره چشم با کانسیلر است
  • مهم ترین بخش آرایش عربی آرایش چشم و انتخاب کردن سایه است، برای سایه میکاپ عربی حتما یک رنگ اصلی انتخاب کنید و در کنار آن از رنگ های دیگر استفاده نمایید. مثلا اگر رنگ اصلی انتخابی شما طلایی است میتوانید از رنگ های دودی، قهوه‌ای تیره و مشکی برای تکمیل سایه استفاده کنید. در این صورت چشم‌های شما خیره کننده و جذاب میشوند.
  • بعد از سایه، خط چشم برای تکمیل کردن آرایش چشم بسیار مهم است. خط چشم در زیبایی و درشتی چشم ها نقش مهمی دارد. در این سبک از آرایش باید از خط چشم‌های کشیده و ضخیم در بالا و پایین پلک استفاده شود. از خط چشم هایی مثل: خط چشم های دنباله دار و گربه ای استفاده کنید و سپس مژه هایی پر پشت و برجسته روی پلک های خود قرار دهید.
  • همانطور که در بالا ذکر شد پر کردن ابروها نقش مهمی را در این سبک از آرایش ایفا میکند. ابرو های خود را پر و مرتب کنید و حالتی کادری به آنها بدهید، آرایش ابرو، در جلوه چشم‌ها تاثیر زیادی دارد.
  • رنگ رژ لب در میکاپ عربی باعث جذابیت بیشتر چهره میشود. رژ لب هر چه غلیظ تر باشد جلوه آرایش شما بیشتر است اما بهترین پیشنهاد برای شما این است که از یک رنگ روشن مانند رنگ صورتی استفاده کنید. در این صورت در عین جذابیت، آرایش غلیظ و تیره‌ای هم ندارید.

بیشتر بخوانید: رنگ موی جدید

تفاوت میکاپ عربی و خلیجی

در میکاپ خلیجی، چشم ها اهمیت زیادی دارند و از انواع میکاپ های غلیظ و خط چشم های تیره برای آرایش آنها استفاده میشود. اما در میکاپ های عربی معمولا از سایه های رنگی برای چشم استفاده می شود و روی سطح سایه از اکلیل و براق کننده ها برای جذابیت بیشتر چشم ها کمک میگیرند.

میکاپ در سالن زیبایی سی ده:

سالن زیبایی سی ده از بهترین متریال و بروز ترین تکنیک های آرایشی دنیا در سالن زیبایی خود استفاده میکند. لاین تخصصی میکاپ سالن سی ده زیر نظر متخصصان این حرفه اداره میشود. از خدمات میکاپ این سالن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره آنلاین زیبایی