درباره سالن زیبایی سی دِه

Cide Beauty Salon

سالن زیبایی سی دِه  (CideBeauty) با مدیریت سرکار خانم تینا نوید با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در حوزه بیوتی و زیبایی، فضایی خاص و آرامش بخش برای شما عزیزان ایجاد نموده است و شما میتوانید خدمات میکاپ خود را با کیفیت بالا در شمال شهر تهران دریافت نمایید.

سالن زیبایی سی دِه  بعنوان یکی از بهترین سالن های زیبایی تهران بشمار میرود و  دارای تمامی مجوزهای قانونی لازم میباشد، این مجموعه افتخار دارد با ارائه تمامی خدمات آرایشی با بالاترین کیفیت و محیطی بسیار سالم و بیش از بیست نفر کادر متخصص در لاین های مختلف زیبایی در خدمت شما عزیزان باشد.

از جمله خدمات این مجموعه : میکاپ عروس، شینیون، کوپ، براشینگ، رنگ و لایت، اکستنشن مژه، اکستنشن مو، بلید، کراتین ، ناخن، اپیلاسیون و پاکسازی پوست . . . می باشد.
در این مجموعه ضمن مشتری مداری، تعهد، نظم و بهداشت  نکاتی هستند که همیشه مورد توجه مدیریت بوده از این رو این امر محیطی کاملا صمیمانه بین کادر اجرایی سالن و مشتریان برقرار می نماید.

مشتری مداری و  رضایت مشتری یکی از اصلی ترین اصول کار این مجموعه محسوب میگردد.

افتخار ما این است که با ارائه خدماتی با کیفیت و قیمتی مناسب رضایت مشتریان خود را به حداکثر رسانده ایم و با تکیه بر اصول مشتری مداری و کیفیت باعث شده ایم مشتریان ما را به صورت کلامی تبلیغات کنند.

تنها کافیست یک بار از خدمات ما استفاده کنید تا اوج زیبایی را تجربه کنید. رضایت مشتریان سرمایه ماست.

اهداف سالن زیبایی سی ده

هدف اصلی سالن آرایش سی ده از دیرباز “رضایتمندی و انتقال حال خوب به مشتریان عزیز” بوده و است . در نتیجه تمامی خدمات آرایشی و زیبایی  در این سالن با بهترین کیفیت انجام می شود.

هدف ما استفاده از متد های روز دنیا بر پایه تجربه در جهت کسب حداکثر رضایت مشتریان میباشد. همچنین تمامی پرسنل مجموعه سالن زیبایی سی دِه، مستر و مربی رسمی از آکادمی های به نام دنیا می باشند.

ما خود را متعهد به رفع نیازهای مشتریان و کسب رضایتمندی آنها در ابعاد مختلف  می‌دانیم و این چشم انداز توسط تیم مشاوران، کادر اجرایی با تجربه و متخصص و محقق شده است. شما نیز در صورت کسب خدمات زیبایی از سالن سی دِه تجربه‌ی فضایی آرامش بخش  و کیفیت بالای خدمات در همه‌ی بخش‌های زیبایی را خواهید داشت!

چشم انداز

چشم انداز مجموعه زیبایی سی ده گسترش فعالیت و ارائه خدمات در سراسر کشور از طریق شعبات خود میباشد که امید است با تلاش فراوان برای کسب رتبه برتر در جهت رضایت مراجعه کنندگان به آن دست یابیم.

نیاز شناسی دقیق از انتظارات مشتریان، استفاده از مدل قیمت گذاری معقول و منصفانه خدمات، تاکید بر بروز بودن مهارت کارکنان سی ده و نظرسنجی مداوم از میزان رضایت مشتری موجب گردید تا سی دِه بتواند خیلی سریع نام خود را در بعنوان یکی از 10 سالن زیبایی برتر تهران معرفی نماید

تاریخچه زیبایی

زیبایی یک کلمه است اما داشتن رضایت از وضعیت ظاهری میتواند حال خوبی را به ما عطا نماید . از این رو آرایش چه با هدف استتار و چه زیبایی، قرن هاست که در بین فرهنگ های مختلف استفاده می شود.
علم روان شناسی بر فواید و نقش زیبایی در ایجاد اعتماد به نفس و بهبود وضعیت عاطفی و بهتر زیستن تاکید دارد، آرایش کردن می تواند باعث ایجاد احساسات خوشایند و لذت بخش شود.

نقش مهم آرایش در ارتباطات و زندگی شخص این الزام را پدید می آورد که در انتخاب سالن زیبایی خود دقت و حساسیت زیادی داشته باشد، مجموعه ای زیبایی سی ده به غیر از حفظ ظواهر به نکته کلیدی و بسیار مهم دیگری در این حرفه توجه دارد و آن اینکه ، ((ایجاد حال خوب مهم تر از منافع مالی است )) لذا تحقق این امر با استفاده کردن از لوازم و مواد مصرفی استاندارد و مرغوب و همچنین به کارگیری پرسنل دانش آموخته ی این رشته محقق خواهد شد.

زیبایی در سی ده
مشاوره آنلاین زیبایی